KOCHAM - ZAKLĘCIA MIŁOSNE

 

Możesz przeżyć magiczny romans dzięki magii! Wróżka  pomoże Ci zdobyć ukochanego/ą, musisz tylko zamówić u niej odpowiednie zaklęcie. Pamiętaj musi Ci na tym zależeć inaczej zaklęcie może nie zadziałać. Prawdziwa miłość zawsze zwycięża, magia może to bardzo przyspieszyć!

 Powiadomimy Cie niezwłocznie, gdy Twoje zaklęcie zostanie rzucone.   Zaklęcie będzie rzucone z pomocą świecy, ziół magicznych i  księgi czarów i zaklęć.
 Jesteśmy anonimowi i nikomu nie przekazujemy Twojego numeru telefonu, nikt sie nie dowie ,że to właśnie z twojego numeru zostało rzucone zaklęcie.
 
  
 Zaklęcia na miłość
  Zadzwoń do mnie jak najszybciej!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  Zaklecia pozytywne
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Złe zaklęcia
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  

Pełna anonimowość i dyskrecja! Promocja!

Porozmawiaj z wróżką tylko za 4 zł

Jeśli masz problem miłosny i chcesz zadać pytanie wróżce Marlenie
skontaktuj się z nią niezwłocznie korzystając z Czat SmS
.

Wróżka Marlena
 

 

Wróżka Lena


Witam Mam na imię Marlena, zajmuję się wróżeniem z kart tarota, kart klasycznych. Jeśli masz do mnie pytania zapraszam na czat sms ze mną. Doradztwem życiowym zajmuje sie od 15 lat. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje pomocy wróżki, zapraszam do wróżenia...

 Ślij wrozka.twojepytanie na numer 7348

 
                   
   Koszt sms-a to 3zł (3,69 zł z VAT)

           
 

 

Magia i zaklęcia

 

Zaklęcia, egzorcyzmy, rzucanie uroków, magowie, czarownicy – określenia te pochodzą ze świata magii.
Istnieje magia biała i magia czarna. Biała ma czynić dobro, zwykle te działania ograniczone są do niewinnych doświadczeń i eksperymentów, eksperymentów, których magowie odwołują się do pomocy Boga i dobrych sił z zaświatów.
Działania te pozostają w zgodzie z prawami natury.Magia

Czarna magia ma natomiast na celu podporządkowanie sobie ciemnych mocy tajemnych, przy użyciu skomplikowanych zaklęć, a także obrzędów i praktyk.
Bywa niebezpieczna i złowieszcza.

Okultyzm sam w sobie mówi o wiedzy tajemnej o siłach i nadprzyrodzonych zjawiskach, takich jak magnetyzm, telepatia, jasnowidzenie, spirytyzm, telekineza.

Wiele tradycji okultystycznych potwierdza empiryczne istnienie nadziemskiego i potężnego świata, bardzo różnego od ziemskiego.

Działania magiczne to zabiegi, które w swym ostatecznym celu maj osiągnąć pobudzenie metafizycznej mocy do działania w zakresie, jaki zostanie założony przez czarownika.

Za pomocą wiedzy okultystycznej czarownik osiąga poczucie możliwości oddziaływania na rzeczywistość.

Stosując gesty, zaklęcia szaman, mag, czarownica wypowiada słowa wykonuje czynności, które dają mu władzę nad siłami nadnaturalnymi, które dają mu moc zmiany istniejącej rzeczywistości.

Osoby, które wierzą w magię, uznają że w każdym etapie naszego życia mamy do czynienia z magią, wiele razy nie zdając sobie z tego sprawy.
Największym wtedy elementem jest potęga myśli. Magowie na całym świecie, uznają za prawdę fakt, że jeśli czemuś poświęca się bardzo dużo uwagi, ma to większe szanse spełnienia.